سقف معرق

سقف کاذب معرق چیست؟

در این مطلب قصد داریم تا به طور کامل به بررسی سقف کاذب معرق بپردازیم، به طور کلی سقف‌های کاذب معرق یک نوع پوشش از جنس پی وی سی می‌باشد که اکثرا آن را در قالب های ۶۰ در ۶۰ می‌توان پیدا و خریداری کرد. نام گذاری این سقف کاذب به دلیل استفاده از دستگاه CNC می‌باشد که استفاده از این دستگاه باعث شده تا طرح‌های بسیار پیچیده و زیبایی در سقف کاذب به کارگیری بشود. سقف کاذب معرق را می‌توان در طراحی دکوراسیون خانه‌ها و اماکن اداری مشاهده کرد، زیبایی این سقف کاذب باعث شده تا افراد زیادی با استفاده از این سقف از رضایت کامل بهره مند شوند.

بررسی سقف کاذب معرق

جنس سقف کاذب معرق

سقف کاذب معرق دارای دو جنس پی وی سی و ام دی اف می‌باشد، سقف ام دی اف از ویژگی‌های چوبی برخوردار می‌باشد که همین ویژگی باعث شده تا عمر مفید این نوع سقف کاهش پیدا کند. استفاده از سقف کاذب معرق در جنس پی وی سی بسیار رایج تر از جنس ام دی اف می‌باشد زیرا استفاده از این سقف‌ها در مکان های خیلی خشک و یا خیلی مرطوب امکان پذیر می‌باشد. استفاده از سقف معرق از مزایای بسیار زیادی برخوردار می‌باشد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم:

مزایای استفاده از سقف معرق کاذب

استفاده از سقف کاذب چوبی یا همان سقف کاذب معرق از مزایای بسیار زیادی برخوردار است که در ادامه چند مورد از مزایای استفاده از این سقف کاذب را شرح می‌دهیم:

مزایای سقف کاذب معرق

تنوع در طرح و رنگ سقف معرق

به دلیل استفاده از دستگاه CNC ایجاد طرح های مختلف و خاص در این نوع سقف کاذب امکان پذیر می‌باشد که همین امر باعث زیبایی منحصر به فرد این سقف می‌شود.

انعطاف پذیری معرق سقف کاذب

انعطاف پذیری سقف کاذب چوبی معرق یکی از مزایای بسیار مهم این سقف بحساب می‌آید؛ انعطاف پذیری این سقف باعث شده تا نصب و طراحی آن در تمام مکان‌ها امکان پذیر باشد.

کیفیت سقف کاذب معرق

سقف کاذب معرق از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و یک عایق بسیار خوب در برابر حرارت و آتش سوزی بحساب می‌آید، مقاومت سقف معرق چوبی در برابر رطوبت و حشرات موذی نیز یکی از مزایای بسیار مهم این سقف کاذب می‌باشد که باعث محبوبیت بسیار زیادی در میان مخاطبان شده است.

وزن سقف چوبی معرق

یکی دیگر از مزایای سقف کاذب معقرق نیز وزن بسیار کم مناسب این سقف کاذب می‌باشد، به طور کلی سقف معرق نازک و سیم می‌باشد و ضخامت در این سقف بین ۸ تا ۱۶ میلی متر است که باعث شده تا جابجایی این سقف نیز کار بسیار آسانی بشود.

نورپزدازی در سقف چوبی

قابلیت نورپردازی سقف کاذب معرق و استفاده کردن از این قابلیت در زیبایی و روشنایی محل مورد نظر شما نقش چشمگیری خواهد داشت و می‌توند زیبایی دوچندان را در فضای داخلی خانه برای شما فراهم سازد.

آکوستیک کردن فضا

با انجام آکوستیک کردن فضای مد نظر خود می‌توانید به راحتی از ورود و خروج پیدا کردن صدا جلوگیری نمایید و فضایی آرام و با آرامش را برای خود به ارمغان بیاورید.

عایق سقف معرق در برابر گرما و رطوبت

سقف معرق یک عایق مناسب در برابر گرما و آتش سوزی و همچنین در برابر رطوبت است، جنس پی وی سی این سقف کاذب باعث شده تا این سقف از مقاومت بسیار بالایی برخوردار شود و یک سقف کاذب مناسب برای اکثر مکان‌ها باشد.

نحوه اجرای سقف کاذب چوبی

برای اجرا کردن سقف کاذب چوبی یا همان سقف معرق، زیرسازی از اهمیت بسیار زیادی بزخوزدار می‌باشد، نحوه نصب و اجرای سقف کاذب معرق در هر مکانی متفاوت می‌باشد و گاهی اوقات برای انجام این کار ممکن است از وسایلی مانند میخ و چاشنی آهن استفاده بشود.

نحوه اجرای سقف کاذب معرق

دستگاه CNC سقف معرق چیست؟

همانطور که در متن اشاره شد نامگذاری سقف معرق به دلیل استفاده از دستگاه دستگاه CNC بوده است، با استفاده از دستگاه CNC می‌تون برش‌هایی را در سقف کاذب ایجاد کرد و طرح های بسیار خاص و شیکی را به سقف‌های خود داد. با استفاده از کدها و برنامه‌ها می‌توان به راحتی به این دستگاه طرح مد نظر را ارائه داد و به آن ظرح در سقف پرداخت، خاص بودن سقف کاذب معرق باعث شده تا این سقف از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار بشود.

مکان های مناسب برای اجرای سقف کاذب معرق

همان طور که گفته شد استفاده از سقف معرق کاذب از مزایای بسیار زیادی برخوردار می‌باشد که این مزایا در استفاده کردن و محبوبیت این سقف، نقش بسیار زیادی را داشته است. انعطاف پذیری یکی از مزایای بسیار مهم سقف معرق می‌باشد که این امکان را برای نصب کردن این سقف در تمام مکان‌ها فراهم می‌سازد. استفاده از سقف کاذب معرق در مکان‌هایی همچون دکوراسیون داخلی خانه، اتاق خواب‌ها، مراکز درمانی، ادارات، فروشگاه‌ها، استخرها، مراکز اجتماعی و سالن‌های پذیرایی مناسب می‌باشد.

مکان های مناسب برای سقف معرق

نتیجه گیری

سقف کاذب معرق یک سقف بسیار مناسب و زیبا می‌باشد که از مزایای بسیار زیادی برخوردار است، این سقف با استفاده از دستگاه CNC طراحی و تولید می‌شود و امکان نصب آن در تمام مکان‌ها امکان پذیر می‌باشد.

سوالات متداول سوالات متداول سقف کاذب معرق

۱سقف کاذب معرق چیست؟
۲مزایای استفاده از سقف معرق چه می‌باشد؟
۳اجرای سقف کاذب معرق در چه مکان‌هایی مناسب می‌باشد؟

بهترین نصاب  محصولات کناف در استان تهران است که همواره میکوشد تخصصی ترین خدمات را در اختیار مشتریان بگذارد.ارائه دهنده کلیه محصولات PVC ،سقف کاذب،سازه و تایل گچی ،محصولات کناف ایران و باتیس و غیره.کیفیت محصولات در این مجموعه حرف اول را میزند.محصولات کناف نادری در انواع سایز و متناسب با انواع ساختمان ها محصولات خود را عرضه می‌نماید.برای خریداری محصولات کناف این نکته را توجه نمایید که از مرکزی باتجربه و حرفه ای خریداری نمایید تا در عین کیفیت از قیمت مناسب هم برخوردار شوید زیرا محصولات ساختمانی باید از جنس عالی و کیفیت مناسبی برخوردار باشند تا با اطمینان خاطر بتوانید از آن استفاده نمایید‌.اگر مجموعه ای که از آن خریداری میکنید تجربه کافی داشته باشد میتوانید جهت سفارشتان از آن مشاوره بگیرید تا خریدی مطمئن و رضایت بخشی را تجربه نمایید.محصولات کناف نادری همواره میکوشد که طبق نیاز مشتریان محصولات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست خریداران برساند و در جهت پیشرفت در زمینه ارائه خدمات و استفاده از تجهیزات مدرن گام برمیدارد.ارسال سفارشات به کلیه نقاط استان تهران انجام میگیرد.

نصاب خوب سقف کاذب

پخش انواع کناف و سازه

پخش انواع تایل 60 در 60

پخش انواع قرنیز

پخش سازه 30 در 30

پخش پی وی سی دیوارپوش

نصاب خوب همت پلاست

فروش محصولات همت پلاست

نمایندگی محصولات همت پلاست در تهران

فروش محصولات همت پلاست در تهران

نصاب خوب همت پلاست در تهران

فروش و نصب محصولات همت پلاست در تهران

فروشنده محصولات همت پلاست در تهران

بهترین نصاب  محصولات کناف در تهران

بهترین نصاب  محصولات تایل گچی در تهران

بهترین نصاب  محصولات سازه ساختمان در تهران

بهترین نصاب  محصولات کناف ایران در تهران

بهترین مرکز فروش محصولات کناف محدوده تهران

بهترین مرکز فروش محصولات کناف در تهران

بهترین مرکز فروش محصولات کناف استان تهران

بهترین مرکز فروش محصولات کناف تهران

بهترین مرکز فروش محصولات کناف شهر تهران

نصاب خوب کناف ایران محدوده استان تهران

نصاب خوب کناف ایران در استان تهران

نصاب خوب کناف محدوده استان تهران

نصاب خوب کناف در تهران،کرج،شهریار،دماوند،پررند،پردیس تهران

نصاب خوب کناف در کل استان تهران

نصاب خوب کناف تمام نقاط استان تهران

نصاب خوب کناف عالی در استان تهران

نصاب خوب کناف ارزان استان تهران

نصاب خوب کناف عمده در استان تهران

نصاب خوب کناف درجه یک در تهران

نصاب خوب کناف ایران در تهران

نصاب خوب کناف با کیفیت در تهران

نصاب خوب کناف و تایل در تهران

نصاب خوب تایل گچی در استان تهران

نصاب خوب سازه ساختمان در تهران

نصاب خوب کناف ساختمان در تهران

نصاب خوب تایل 60 در 60 در تهران

نصاب خوب سقف کاذب در استان تهران

نصاب خوب کناف محدوده تهران،کرج،شهریار،دماوند،پررند،پردیس

نصاب خوب کناف تهران،کرج،شهریار،دماوند،پررند،پردیس استان تهران

نصاب خوب کناف ایران محدوده تهران،کرج،شهریار،دماوند،پررند،پردیس

نصاب خوب کناف خوب محدوده تهران،کرج،شهریار،دماوند،پررند،پردیس

نصاب خوب کناف ارزان محدوده تهران،کرج،شهریار،دماوند،پررند،پردیس

نصاب خوب کناف عالی محدوده تهران،کرج،شهریار،دماوند،پررند،پردیس

نصاب خوب کناف متنوع محدوده تهران،کرج،شهریار،دماوند،پررند،پردیس

نصاب خوب کناف در تهران،کرج،شهریار،دماوند،پررند،پردیس تهران

نصاب خوب کناف ایران محدوده تهران،کرج،شهریار،دماوند،پررند،پردیس

نصاب خوب کناف ایران در تهران،کرج،شهریار،دماوند،پررند،پردیس تهران

نصاب خوب کناف مدرن در تهران،کرج،شهریار،دماوند،پررند،پردیس

نصاب خوب کناف عمده در تهران

نصاب خوب کناف جدید در تهران

نصاب خوب کناف نادری در تهران

نصاب خوب کناف تهران،کرج،شهریار،دماوند،پررند،پردیس

فروش محصولات کناف در کل تهران

نصاب کناف ایران در کل تهران

نصاب تایل گچی در کل تهران

نصاب PVC در کل تهران

نصاب ساختمانی در کل تهران

نصاب کناف مدرن کل تهران

نصاب کناف عالی کل تهران

نصاب کناف ارزان کل تهران

نصاب کناف در استان تهران

نصاب کناف استان تهران